Biz Kimiz?

Hürriyet Organik, Kadıköy Hürriyet bünyesinde 2020 yılı itibariyle faaliyet göstermeye başlamış bir e-market sistemidir. Kadıköy Hürriyet 2016 yılında faaliyet göstermeye başlayan Kadıköy Hürriyet Lokantası ve 2014 yılında faaliyet göstermeye başlayan 2 Kare 4 Danışmanlık firmalarının birleşmesiyle kurulmuş, bünyesinde 2021 yılı itibariyle çeşitli iş kollarında faaliyet yürüten 6 ayrı işletmeyi  barındırmaktadır. 

Hürriyet Organik, bu birikimin ürünü olarak şuan 16 markanın satışını yapmakta, pek çok marka ile de görüşmelerini sürdürmektedir. Hedefimiz 2021 yıl sonu itibariyle dijital sektördeki en büyük Organik Marketi yaratmaktır.

Satışını yaptığımız markalarda aradığımız en önemli kriter, ürünlerinin sertifikalı olup olmadığıdır. “Sağlıklı bir hayat için Sertifikalı Organik Tüketin” sloganımız aynı zamanda marka tercihimizi de ifade etmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz.

150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Hafta içi her gün 15.00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda.

Güvenli Ödeme

PayTR alt yapısıyla kredi kartı bilgileriniz devlet güvencesi altında. Ayrıca havale/eft ile ödeme ve şimdilik İstanbul/kadıköy ilçesi için kapıda ödeme imkanı.

7/24 Destek

İster telefonla, ister dijital kanallarla istediğiniz an yanınızdayız.