Taze sebze meyvenin stoklanması ve sevkiyatı için gerekli alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlere her daim kaliteli ve hızlı hizmet vermek için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Siparişini verdiğiniz ürünleriniz kontrolden geçirildikten sonra hızlıca paketleme birimine gönderilir. Akabinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmalarının mevcut koşullardaki hızına ne yazık ki biz karışamıyoruz. Fakat bize hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, sonrasında verdiğiniz siparişleriniz ise bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Her geçen gün artan satış noktalarımızda ilgili yerin işletme mantığına uygun ürünler konulmaktadır. Bu sebeple alacağınız ürünün satış noktalarımızda olup olmadığını bizimle iletişime geçip öğrenebilirsiniz. Stoklarımızda anlık olarak bulunan ürünleri bize bir gün öncesinden iletmeniz halinde satış noktalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Bütün sayfalarımızın alt kısmında bulunan iade-iptal linki üzerinden dolduracağınız form ile kolay iade-iptal hizmeti sağlamaktayız. 

Hürriyet Organik, Kadıköy Hürriyet bünyesinde faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesidir. Aynı şirket bünyesinde faaliyet gösteren farklı iş kollarında toplam 8 işletme mevcuttur. Hürriyet Organik bu birikimin bir ürünü olarak doğmuş, diğer bütün işletmelerimizde olduğu gibi özenle kalite hizmeti slogan edinmiş bir işletmedir.

Hürriyet Organik olarak satacağımız ürünleri özenle seçmekte, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Şimdilik sınırlı bölgelerde bu hizmeti kendi lojistik alt yapımız ile vermekteyiz. Niyetimize kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye’de bu hizmeti olabilecek en uygun koşullarda hayata geçirmektir.

Havale/EFT işlemiyle yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız 10 TL’lik hediye çeklerine dair ortaya çıkacak bütün sorunlarda iletisim@hurriyetorganik.com mail adresine bilgilerinizi mail attığınız taktirde sorun ivedilikle çözülecektir.

Teknik ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir. En kısa sürede kapsamlı bir YouTube kanalıyla hizmete başlıyoruz.