Hürriyet Organik pek çok e-ticaret sitesinin adressiz olmasından farklı olarak İstanbul-Kadıköy’de sabit bir konumu bulunmaktadır. Pazar günleri hariç her gün saat 09.00 ile 21.00 arası adresimizden de bize ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında Hürriyet Organik sattığı ürünleri özenle seçmekte, her markayı bünyesine kabul etmektedir. Sertifikalı olma ön şartı dışında denemediğimiz hiç bir ürünü satışa sunmuyoruz.

Fiyat politikası itibariyle de cebinize dost bir anlayış içerisindeyiz. Sağlıklı ürünlere uygun fiyatlara ulaşmak herkesin en büyük arzusudur. Bu arzuyu gerçek kılarak hayatınıza yeni bir başlangıç yaratma iddiasındayız.

Yani üç temel ilke Güven-Kalite-Fiyat “Neden Hürriyet Organik” sorusunun cevabıdır.

Organik Sebze veya Meyvenin kargolanması ve dayanıklılık süresi güvenli değildir. Taze tüketilmesi gereken ürünlerin uzun süre kargo köşelerinde kalması, yüksek ısıya yada düşük ısıya maruz kalması ürünün bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Pek yakında İstanbul Anadolu yakası için aynı gün teslimat ile birlikte organik Sebze ve Meyve dağıtımına başlayacağız. Fakat şuan için geri kalan şehirler ve bölgelere gönderimi ürün sağlığı açısından düşünmüyoruz.

Size tavsiyemiz aynı gün teslimat yapılmadığı sürece taze sebze meyve alımını online yapmamanız.

Hürriyet Organikten veya Kargodan kaynaklanan bütün hatalar tarafımıza 15 gün içerisinde İade/İptal sayfası üzerinden oluşturulacak forum ile iletildiği taktirde değişimi ve/veya para iadesi sağlanacaktır.

İade/İptal süreci başvuruyu yaptıktan sonra 3 iş günü içerisinde sonuçlandırılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Sorun Cevaplayalım

  100 TL ve üstü alışverişlerde kargo bedava!

  Her gün saat 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün size ulaşmak üzere yola çıkar.

  100% organik, sertifikalı ürünler!

  Hürriyet Organik’te sizinle buluşturduğumuz tüm ürünlerimiz AB standartlarında sertifikalıdır.

  En uygun fiyatlar ve kampanyalar!

  Hürriyet Organik’ten yapacağınız toplam her 200 TL'lik alışverişinizde 20 TL değerindeki hediye kazanırsınız.

  My Cart (0 items)

  No products in the cart.